www.renaultdostawcze.pl

eSalon

Zakup samochodu dostawczego powinien wyglądać następująco: wizyta w salonie, jazda próbna, ustalenia specyfikacji przy kawie lub herbacie... a po złożeniu podpisów na umowie - uścisk dłoni zadowolonego klienta i sprzedawcy na pożegnanie. Tak bywa, chociaż jakby z roku na rok rzadziej... Nawet klienci z Warszawy nie zawsze znajdują czas na wizytę w salonie: bo korki, nagłe i ważne sprawy rodzinne, pilne wyjazdy służbowe, itd... Alternatywą właśnie wtedy staje się kontakt elektroniczny.

W przypadku samochodów dostawczych, klienci coraz częściej zakupu dokonują nie w salonie, ale w swoim biurze lub domu - na podstawie otrzymanych specyfikacji, kalkulacji i ilustracji. Wysyłamy sobie nawzajem mnóstwo e-maili, rozmawiamy telefonicznie... widzimy się dopiero przy odbiorze samochodu. 

Ta witryna powstała głównie po to, by zilustrować ofertę salonu w segmencie pojazdów użytkowych, ze szczególnym uwzględnieniem samochodów modyfikowanych. Można tutaj zobaczyć to, czego w salonie bardzo często... zobaczyć nie można. Owszem, staramy się zawsze mieć bogatą ekspozycję samochodów dostawczych, ale nie sposób mieć fizycznie w salonie w jedynym czasie kilkudziesięciu samochodów z zabudowami specjalistycznymi. 

Jednak wirtualny salon i zakup samochodu przez internet to tylko - jak już wcześniej wspomniałem - alternatywa wobec tradycyjnej wizyty w salonie. Dlatego zachęcając do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, nade wszystko zapraszam do salonu DECAR przy Modlińskiej 154B w Warszawie (chętnie po wcześniejszym umówieniu wizyty).

 

Możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1