Dacia Dokker VAN :: izoterma z agregatem chłodniczym

DOKKER VAN izoterma / chłodnia

Dacia Dokker VAN-izoterma/chłodnia to furgonetka, która po specjalistycznej zabudowie pozwala przewozić towary wymagające niskich temperatur.

  1. OPIS
  2. GALERIA
  3. CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Montaż zabudowy dokonywany jest bez naruszania konstrukcji auta. Wszystkie ściany nadwozia są wykonane ze sklejki laminowanej barwionej na biało. Nadwozie izolowane termicznie wełną mineralną. Samochód w standardzie posiada izolowaną podłogę, która jest wzmocniona sklejką o grubości 12 mm pokrytą żywiczną warstwą antypoślizgową w kolorze szarym (opcjonalnie podłoga wykonana z blachy ryflowanej). Przegroda od strony kierowcy jest wyklejona materiałem.

Zalety zabudowy wewnętrznej:

  • Niska masa zabudowy
  • Przyjemna optyka
  • Łatwa pielęgnacja

Proponowane agregaty:

  • Agregat Carrier elektryczny Neos z opcją grzania zamontowany wewnątrz utrzymujący temperaturę w zakresie od 4ºC do 15º C 
  • Agregat chłodzący ThermoKing V-100 Max
  • Agregat chłodzący Zanotti Z10, zasilany z instalacji elektrycznej pojazdu (z opcją zasilania zewnętrznego). Możliwość schłodzenia do temperatur w przedziale od 0 do +8C.

Każdy z w/w/ agregatów posiada sterownik umieszczony w kabinie kierowcy z podglądem temperatury w komorze ładunkowej.

Na cenę wpływa wiele elementów, m. in. silnik, wyposażenie oraz specyfikacja zabudowy. Jeżeli chcesz wycenić samochód i sprawdzić dostępność - zadzwoń lub napisz: tel. +48 663 399 388 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

Poznaj promocyjny KREDYT banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Poznaj promocyjny LEASING banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1