Zabudowy samochodów dostawczych :: kontener, skrzynia, plandeka, brygadowy, wywrotka

Dacia Duster VAN - homologacja ciężarowa

Dacia Duster Van, to pojazd z napędem 4x4 w wersji 2-miejscowej z homologacją ciężarową. Samochód dedykowany jest klientom, którzy potrzebują samochodu z dużą przestrzenią bagażową jak w Dokkerze VAN, ale o lepszych właściwościach jezdnych w trudnym terenie. Samochód ten był dostępny do 2017 roku - obecna generacja modelu nie posiada homologacji ciężarowej.

  1. OPIS
  2. GALERIA
  3. POBIERZ
  4. CENA I DOSTĘPNOŚĆ

W samochodzie za siedzeniami kierowcy i pasażera umiejscowiona jest trwała sztywna przegroda oddzielająca przestrzeń ładunkową od przestrzeni pasażerskiej, spełniająca wymagania obowiązujących przepisów odnośnie wytrzymałości. Za przegrodą znajduje się przestrzeń ładunkowa (z wykładziną podłogową) o wymiarach:

Długość.: ok. 1500 mm

Szerokość.: ok 960 mm

Wysokość.: ok. 800 mm (740mm w świetle drzwi bagażnika)

Objętość przestrzeni bagażowej: ok. 1.6 m3

W przestrzeni ładunkowej znajduje się 6 mocowań ładunku: 2 w dolnej części kraty za fotelami kierowcy i pasażera, 2 w środkowej części oraz 2 na końcu przy zamknięciu bagażnika. Dostęp do części ładunkowej jest przez tylne drzwi bagażnika (przeszklone w górnej części tak jak w wersji osobowej) oraz przez boczne tylne drzwi otwierane (przeszklone w ich górnych częściach).

Samochód posiada homologację N1, co pozwala na pełne odliczenie VAT od zakupu, leasingu, eksploatacji i paliwa, bez konieczności prowadzenia ewidencji przebiegu tzw. „kilometrówki”. Urząd Skarbowy na podstawie okazania stosownych dokumentów powinien takie auto potraktować za typowo ciężarowe, służące tylko i wyłącznie do prowadzenia działalności gospodarczej.

Uwaga: samochody Duster VAN w wersji z homologacją ciężarową 2-miejscowe nie mogą ciągnąć przyczepy.

Skoro oferujemy Dustera w wersji VAN to czy również będziemy oferować wersję PICK-UP? Niestety, niczego takiego póki co potwierdzić nie można...

Na cenę wpływa wiele elementów, m. in. silnik, wyposażenie oraz specyfikacja zabudowy. Jeżeli chcesz wycenić samochód i sprawdzić dostępność - zadzwoń lub napisz: tel. +48 663 399 388 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

Poznaj promocyjny LEASING banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Poznaj program Renault Business Finance!

FINANSOWANIE

Poznaj promocyjny KREDYT banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1