Renault Clio Societe :: homologacja ciężarowa, pełne odliczenie VAT

www.renaultdostawcze.pl

Renault CLIO IV Societe

Wygląda jak samochód osobowy. Formalnie jest samochodem ciężarowym. Realnie - łączy zalety obu typów. CLIO Societe - kompaktowy z zewnątrz, w środku jest pojazdem bezpiecznym, komfortowym i funkcjonalnym. Samochód do pełnego odliczenia VAT.
  1. OPIS
  2. GALERIA
  3. VIDEO
  4. POBIERZ
  5. CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Renault Clio Societe to najlepsza propozycja dla firm potrzebujących funkcjonalnego i ekonomicznego samochodu. Clio Societe to dynamiczna i elegancka stylistyka Clio osobowego, funkcjonalne wnętrze oraz wysoki komfort jazdy dzięki praktycznemu wyposażeniu oraz silnikom charakteryzującym się dobrymi osiągami i niskim zużyciem paliwa. W Clio IV Societe duża przestrzeń ładunkowa o max poj. 911 dm3* jest oddzielona od części pasażerskiej metalową przegrodą (kratka). Taka przegroda zapobiega przemieszczaniu się ładunku trwale oddzielając przestrzeń pasażerską od bagażowej. Zgodnie z polskimi przepisami homologacyjnymi, konstrukcja Clio Societe pozwala rejestrować go jako samochód ciężarowy - z pełnym odliczeniem podatku VAT (jeden rząd foteli, przestrzeń bagażowa jest dłuższa od przestrzeni pasażerskiej). Renault Clio Societe to doskonała propozycja dla firm kurierskich, reprezentantów handlowych oraz wszystkich tych, którzy nade wszystko cenią zwrotność oraz niskie koszty zakupu i eksploatacji samochodu.

 

* Pojemność VDA (norma ISO 3832) (do wysokości tylnej półki) 563 dm3. Pojemność maksymalna (do wysokości dachu) 911 dm3.

Trudno publikować cenę, skoro wpływa na nią m. in. silnik, wyposażenie oraz specyfikacja zabudowy. Dlatego o cenie i dostępności po prostu musimy porozmawiać.

Możesz zadzwonić pod nr tel. +48 663 399 388 lub napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

Poznaj promocyjny LEASING banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Poznaj program Renault Business Finance!

FINANSOWANIE

Poznaj promocyjny KREDYT banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1