Renault Master :: zabudowa holenderska, brygadówka, podwójna kabina

www.renaultdostawcze.pl

MASTER BRYGADOWY podwójna kabina stała

Stała zabudowa kabiny II rzędu oferuje najwyższy komfort podróży. Pełna, szczelna ścianka działowa zapewnia:

  • komfort termiczny - z części bagażowej do kabiny nie przedostaje się zimne powietrze zimą, ani nagrzane powietrze latem,
  • komfort akustyczny - do kabiny nie dochodzą żadne odgłosy z części bagażowej,
  • czyste wnętrze - do kabiny nie przedostaje się kurz z części bagażowej czy też np. pył z pękniętego worka z cementem.
  1. OPIS
  2. GALERIA
  3. VIDEO
  4. POBIERZ
  5. CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Jednoczesny transport kilku osób i towarów wymaga specjalistycznego samochodu, łączącego w sobie cechy pojazdu osobowego i dostawczego. W tej kategorii oferujemy szeroką gamę kabin w pełni dostosowanych do potrzeb użytkowników, różniących się poziomem wyposażenia.

Stała zabudowa kabiny II rzędu w Renault Master (tzw. zabudowa holenderska) jest bardzo użyteczna, a ponadto pozwala podróżować wygodnie i bezpiecznie. W każdym przypadku podłoga II rzędu umieszczona jest na podeście, co pozwala pod podłogą przewozić długie przedmiotu. Dodatkowym atutem jest fakt, iż pasażerowie II rzędu siedzą na tym samym poziomie lub nawet nieco wyżej niż pasażerowie jadący z przodu. Wersje 3-sobowe posiadają zwykle podłokietniki oraz zintegrowane lub indywidualnie regulowane podłokietniki. Zwykle standardem są 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Stała ścianka działowa pomiędzy częścią pasażerską i bagażową ułatwia utrzymanie wnętrza w czystości.

Na cenę wpływa wiele elementów, m. in. silnik, wyposażenie oraz specyfikacja zabudowy. Jeżeli chcesz wycenić samochód i sprawdzić dostępność - zadzwoń lub napisz: tel. +48 663 399 388 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

Poznaj promocyjny LEASING banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Poznaj program Renault Business Finance!

FINANSOWANIE

Poznaj promocyjny KREDYT banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1