Renault Master :: zabudowa skrzyniowa, skrzynia z plandeką, podwójna kabina

www.renaultdostawcze.pl

RENAULT MASTER SKRZYNIOWY skrzynia z plandeką

Master z zabudową skrzyniową to pojazd przystosowany do przewozu materiałów pakowanych (worki, palety, itp.) oraz okazjonalnie materiałów luzem. Mastery skrzyniowe można podzielić na pojazdy:

  • z pojedynczą lub podwójną kabiną,
  • ze skrzynią otwartą lub skrzynią przykrytą plandeką,
  • z burtami dzielonymi lub niedzielonymi, ... a nawet bez burt
  1. OPIS
  2. GALERIA
  3. CENA I DOSTĘPNOŚĆ

PLATFORMA Zabudowa skrzyniowa posiada podłogę na wysokości ok. jednego metra - to optymalna wysokość z punktu widzenia przenoszenia ładunku bez schylania się. Podłoga pokryta jest powłoką antypoślizgową, wodoodporną. Na jej obrzeżach znajdują się uchwyty do mocowania ładunku - zwykle umiejscowione co ok. 50 cm. Zarówno sama podłoga jak i uchywyty na indywidualne życzenie mogą być wykonane w podwyższonej klasie wytrzymałości.

BURTY Najczęściej posiadają wysokość 400 mm i są wykonane ze stopu anodowanego aluminium, co eliminuje problem korozji i zapewnia niską masę. Mogą być opuszczane i dzielone... ale może ich też nie być. W tylnej burcie wbudowany jest stopień (dostępny po pouszczeniu burty). W burtach można zamocować plandekę lub pasy transportowe.

PLANDEKA Jeżeli przewożony towar jest wrażliwy na warunki atmosferyczne - musi być plandeka. Jeżeli towar często jest ładowany z boku, warto wybrać burtofiranę.

Trudno publikować cenę, skoro wpływa na nią m. in. silnik, wyposażenie oraz specyfikacja zabudowy. Dlatego o cenie i dostępności po prostu musimy porozmawiać.

Możesz zadzwonić pod nr tel. +48 663 399 388 lub napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

Poznaj promocyjny LEASING banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Poznaj program Renault Business Finance!

FINANSOWANIE

Poznaj promocyjny KREDYT banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1