Renault Master zabudowa kontenerowa :: lekki kontener aluminiowy, plaster miodu

www.renaultdostawcze.pl

RENAULT MASTER KONTENER

Kontener to zabudowa do przewozów wielkogabarytowych. Transport towarów lub przedmiotów w zamkniętej, prostopadłościennej przestrzeni ładunkowej jest wygodny dzięki prostokątnej, idealnie płaskiej podłodze (bez wystających nadkoli) i dużym bocznym ściankom. Kontener to doskonała propozycja dla firm przeprowadzkowych, producentów i dostawców mebli, dostawców pieczywa, owoców i warzyw oraz kurierów przewożących przesyłki o sporych rozmiarach.

 1. OPIS
 2. GALERIA
 3. VIDEO
 4. CENA I DOSTĘPNOŚĆ

W zależności od sposobu użytkowania oraz preferencji naszych klientów, oferujemy 4 rodzaje ścian w zabudowach kontenerowych:

PANEL POLYPANO

Panel PolyPano to 3-warstwowy poliestrowy, laminowany panel izolowany. Zapewnia doskonałą izolacją termiczną oraz estetyczną, łatwą od utrzymania w czystości konstrukcję. Panel z zewnątrz poszyty jest laminatem poliestrowym. Rdzeń stanowi pianka izolacyjna z poliuretanu (PU), polistyrenu ekspandowanego (EPS) lub polistyrenu ekstrudowanego (XPS).

PANEL "PLASTER MIODU" HONEYCOMB CORE

Pszczoły dla ochrony swego świata wykorzystują niezniszczalne konstrukcje o cienkich sześciobocznych ścianach z pustymi komorami. Podobną budowę ma panel, którego ściany w przekroju przypominają plaster miodu. Tego typu lekkie wypełnienie zapewnia niską wagę zabudowy, co zwiększa ładowność pojazdu po zabudowie.  Panel z zewnątrz pokryty jest laminatem.

PANEL KLEMBAU - ZABUDOWA ALUMINIOWA

Każda ściana to usztywniona płyta o konstrukcji: blacha + profilowane słupki, które stanowią konstrukcję nośną. Słupki z modułami blachy (pasami blachy), łączy się za pomocą nitowania i klejenia. Nity wiążące słupki z pasami blach widoczne są od wewnątrz - ściana zewnętrzna jest gładka. 

PANEL PLYWOOD

Plywood (ang.) to po prostu sklejka - płyta warstwowa, klejona. W zabudowach kontenerowych panel plywood gwarantuje wysoką wytrzymałość, ponieważ posiada wyrównane właściwości mechaniczne wzdłuż i w poprzek arkusza. Poszycie wewnętrzne i zewnętrzne ścian wykonane jest z laminatu.

Renault Master kontener

 • Rama pośrednia z wiązaniem spodu wykonana z profili stalowych o podwyższonej wytrzymałości, poddana granulacji cząstkowej a następnie cynkowana
 • Zewnętrzne ściany kontenera nie posiadają elementów złącznych: nitów, śrub
 • Drzwi tylne dwuskrzydłowe o kącie otwarcia 270, wyposażone w osprzęt (zamknięcie wewnętrzne kasetowe przypadające na prawe skrzydło, lewe skrzydło - rygiel, 2 zawiasy na każde skrzydło) wykonane ze stali kwasoodpornej zamykane na klucz (zamknięcia celne z możliwością założenia plomby)
 • Obramowanie nadwozia z profili aluminiowych, anodowanych
 • Ilość punktów świetlnych w nadwoziu uzależniona od długości wewnętrznej nadwozia
 • Rama drzwi tylnych wykonana ze stali kwasoodpornej
 • Podłoga wyłożona sklejką wodoodporną, antypoślizgową o grubości 15 mm
 • Nadkola z tworzywa sztucznego z fartuchami przeciwbłotnymi montowanymi nad kołami tylnej osi
 • Światła obrysowe montowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Ruchu Drogowego
 • Drabinka wejściowa wysuwana przy drzwiach tylnych
 • Wewnątrz listwa naścienna do mocowania ładunków (1 rząd) Odbojniki gumowe na framudze drzwi tylnych

WINDA

Stosujemy wyłącznie windy najwyższej jakości i o najlepszych parametrach użytkowych firm: Bär, Dautel i Dhollandia. Typowym problemem kontenerów z windą w pojazdach o dmc 3.5 t jest ich stosunkowo niska ładowność. Odpowiedzią na ten problem jest lekka winda kolumnowa Dhollandia DH-VOCS (obejrzyj film klikając obok zakładkę "VIDEO"). Jest to jedyna winda, która przy 8-paletowym lekkim kontenerze (np. plaster miodu) pozwala osiągnąć tonę ładowności.

Na cenę wpływa wiele elementów, m. in. silnik, wyposażenie oraz specyfikacja zabudowy. Jeżeli chcesz wycenić samochód i sprawdzić dostępność - zadzwoń lub napisz: tel. +48 663 399 388 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

Poznaj promocyjny LEASING banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Poznaj program Renault Business Finance!

FINANSOWANIE

Poznaj promocyjny KREDYT banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1