Renault Master FURGON :: zabudowa przestrzeni bagażowej

www.renaultdostawcze.pl

MASTER FURGON

Renault Master od kilkunastu lat jest liderem rynku samochodów dostawczych w Europie. Pojazd posiada zamknięte nadwozie blaszane ze sztywnym dachem i ścianami, odchylane drzwi tylne (o kącie otwarcia 180o lub 270o) i  przesuwane drzwi boczne. Jest nie tylko funkcjonalnym furgonem - stanowi również doskonałą bazę jako pojazd do zabudowy izoterm, pojazdów warsztatowych, ambulansów i innych. 

Kliknij tutaj i POBIERZ informację o nowym Masterze.

  1. OPIS
  2. GALERIA
  3. VIDEO
  4. POBIERZ
  5. CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Master obecnej generacji posiada atrakcyjny wygląd nadwozia, niezwykle funkcjonalną i komfortową kabinę kierowcy oraz bardzo dobre własności przewozowe. Warianty DMC 2,8, 3,3 i 3,5 t uzupełnia wersja 4,5 t. Wersja DMC 3,5 t jest produkowana z napędem na przednią bądź tylną oś (ogumienie pojedyncze lub bliźniacze), natomiast wersja 4,5 t występuje tylko z napędem tylnej osi (ogumienie bliźniacze). Do napędu auta służy wprowadzony w 2010 roku silnik dCi o pojemności 2,3 litra w trzech wariantach mocy: 100, 125, 150 KM. Furgony występują w rozmiarach od L1H1 do L4H3 o pojemności odpowiednio od 8 m3 do 17 m3.

Najczęściej stosowaną modyfikacją jest obicie ścian i podłogi przestrzeni bagażowej: podłoga z blachy ryflowanej lub sklejki wodoodpornej + plastikowe nadkola + wykończenie ścian bocznych sklejką zwykłą/laminowaną/blachą ryflowaną. Bywa, że pomiędzy sklejką a blaszaną ścianą stosowana jest dodatkowa warstwa wyciszająca.

W celu bezpiecznego przewożenia ciężkich towarów, w podłodze montowane są wzmocnione ucha do mocowania linek zabezpieczających bagaż przed przesuwaniem. Nietabilne towary mogą być również mocowane linkami do listew montowanych w ścianach bocznych.

Na cenę wpływa wiele elementów, m. in. silnik, wyposażenie oraz specyfikacja zabudowy. Jeżeli chcesz wycenić samochód i sprawdzić dostępność - zadzwoń lub napisz: tel. +48 663 399 388 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

Poznaj promocyjny LEASING banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Poznaj program Renault Business Finance!

FINANSOWANIE

Poznaj promocyjny KREDYT banku RENAULT!

FINANSOWANIE

Możesz dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Tagi


Powered by Easytagcloud v2.1