samochody dostawcze i zabudowy

Mówią, że trudno jest wspiąć się na szczyt, a jeszcze trudniej się na nim utrzymać. A samochody dostawcze Renault utrzymują pozycję lidera na rynku samochodów modyfikowanych w Polsce od 2009 roku!

Oto wybrane czynniki, dzięki którym osiągnęliśmy ten sukces:

KOMPLETNA GAMA SAMOCHODÓW

Przedsiębiorcy lubią mieć kompletny zestaw narzędzi do pracy. I taka jest właśnie gama samochodów użytkowych Renault. Mamy małą furgonetkę (Renault Kangoo Express), samochód średniego rozmiaru (Renault Trafic) oraz dostawczaka w dużym rozmiarze (Renault Master). 

BOGATA GAMA WERSJI i WARIANTÓW

Każdy z naszych samochodów może mieć różne warianty długości i wysokości. Sam Renault Master występuje jako furgon, furgon brygadowy, podwozie z kabiną, podwozie z podwójną kabiną, platforma z kabiną, z przednim lub tylnym napędem...

WYSOKA NIEZAWODNOŚĆ

Według Raportu Samochodów Używanych DEKRA 2016 i 2017, Renault Master to model z najlepszym wskaźnikiem niezawodności w klasie samochodów dostawczych.

PROFESJONALNE ZABUDOWY

Firm zabudowujących jest wiele, ale tylko najlepsi mogą być partnerami Renault. Wszyscy ci, którzy posiadają autoryzację, są regularnie audytowani pod kątem procesów jakościowych oraz produkcyjnych, aby zapewnić najwyższą jakość montażu i obsługi.