samochody dostawcze i zabudowy

Renault Trafic do transportu osób na wózku inwalidzkim zwykle jest samochodem 9-miejscowym. Dzięki specjalistycznej adaptacji pozwalaj przewozić 9 osób na fotelach lub 8 osób na fotelach + jedną osobę na wózku inwalidzkim. O samochodzie tym często się mówi: Trafic do transportu osób niepełnosprawnych. Właściwsza jednak wydaje się być nazwa: Trafic do transportu osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

  1. OPIS
  2. FOTO
  3. POBIERZ

Renault Trafic po adaptacji przeznaczonej do przewożenia osób z niepełnosprawnością może przewodzić jedną, dwie, trzy lub nawet cztery osoby na wózku inwalidzkim. Dzięki specjalnemu systemowi montażu wózków i foteli, można dowolnie zmieniać układ siedzeń dostosowując go do bieżących potrzeb.

Oferujemy następujące rozwiązania, które ułatwiają wprowadzenie osoby na wózku do wnętrza pojazdu:

  • NAJAZDY TELESKOPOWE. Jest to rozwiązanie najprostsze i najtańsze. Najazdy zalecane są wtedy, kiedy samochód przewozi osoby na wózku jedynie od czasu do czasu.
  • PLATFORMA - RAMPA SKŁADANA. Dzięki swojej stabilności i uniwersalności doskonale sprawdza się jako podjazd do wózków inwalidzkich. Składanie i rozkładanie rampy jest szybsze i prostsze niż składanie i rozkładanie najazdów teleskopowych. Dlatego rampa jest zaleca wtedy, kiedy samochód dość często przewozi osoby na wózku.
  • WINDA ELEKTRYCZNA. Stabilna konstrukcja i niewymagająca użycia siły obsługa to największe atuty tego rozwiązania. Dlatego winda jest zalecana przy codziennym transporcie osób poruszających się na wózku.

zapytaj o ofertę na Renault Trafic
e-mail:  zapytaj@RenaultDostawcze.pl
telefon: +48 663 399 388