samochody dostawcze i zabudowy

Zakup samochodu dostawczego jeszcze w pierwszej dekadzie XXI wieku zwykle związany był z wizytą w salonie. Zwykle, bo już wtedy nawet klienci z Warszawy nie zawsze znajdywali czas na wizytę w salonie: bo korki, nagłe i ważne sprawy rodzinne, pilne wyjazdy służbowe, itd... Alternatywą właśnie wtedy stała się sprzedaż zdalna.

Kiedyś samochody przez internet kupowali nieliczni - teraz mało kto nie korzysta z takiego sposobu zakupu samochodu. Nasza kilkunastoletnia praktyka dowodzi, że specjalistyczny samochód dostawczy można kupić na podstawie otrzymanych specyfikacji, kalkulacji i ilustracji.

Ta witryna powstała właśnie po to, by przedstawić ofertę naszego salonu w segmencie pojazdów użytkowych, ze szczególnym uwzględnieniem samochodów modyfikowanych. Można tutaj zobaczyć to, czego w naszym salonie często... zobaczyć nie można. Owszem, staramy się zawsze mieć bogatą ekspozycję samochodów dostawczych, ale nie sposób mieć fizycznie w salonie w jedynym czasie kilkadziesiąt samochodów z zabudowami specjalistycznymi.

Oczywiście, wirtualny salon i zakup samochodu przez internet to tylko alternatywa wobec tradycyjnej wizyty w salonie. Dlatego, zachęcając do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, nade wszystko zapraszamy do salonu DECAR przy Modlińskiej 154B w Warszawie (chętnie po wcześniejszym umówieniu wizyty).